Menu

Windows Build 18305

27. 12. 2018 - Software

Sandbox – Bezpečná zona pro spuštění aplikací, v aktuální době to bylo možné pouze ze SW třetí strany, pouštíš aplikace v tzv karanténě, kdyby aplikace byla něčím nakažená třeba Malware nebo spyware, nedostane se nikdy do OS protože funguje v uzavřeném prostředí. Instalují se tam aplikace které jsou pro OS „Neznámé“ takže velmi užitečná věc pro uživatele když s počítačem moc neovládají ale přesto si do PC chtějí něco nainstalovat.

Středobod pro Office s integrací do OS
• Rychlé přepínání mezi aplikacemi – všechny aplikace sady Office jsou zobrazeny na jednom místě, můžete mezi nimi přepínat jedním klepnutím.
• Snadný přístup k nejaktuálnějším dokumentům, připnutým i sdíleným souborům, ať už jsou uloženy lokálně v počítači, v aplikaci OneDrive nebo SharePoint.
• Najděte, co potřebujete – díky integraci služby Microsoft Search můžete rychle najít aplikace, dokumenty, lidi a weby, které potřebujete k práci.

V případě firemního nasazení lze aplikaci přizpůsobit a propojit ji s dalšími programy, využívajícími službu pro správu Azure Active Directory. Uživatelé tak mohou mít v nabídce zařazené aplikace, jež potřebují ke své práci. Kromě toho je možné upravit i vzhled celé aplikace (například přidat logo), aby lépe odpovídal firemním standardům.

Aplikace Office nahradí původní program My Office, která aktuálně pomáhá uživatelům spravovat odběry Office 365. Pokud již máte aplikaci My Office nainstalovanou, v příštích měsících získáte novou aplikaci Office prostřednictvím automatické aktualizace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *